Apply favorite shows, genres filter
Thu 21 Feb
TV3 Dokumentar     
Episode 5 (S2019E05)TV3
Farmen     
Episode 35 (S12E35)TV4 7:30pm
Tunnelbanan     
Episode 6 (S09E06)Kanal 5 8:00pm
Wahlgrens värld     
Episode 6 (S05E06)Kanal 5 9:00pm
Fri 22 Feb
Hidden - Förstfödd     
Avsnitt 5 (S01E05)Viaplay 00:00am
På Spåret     
Final (S29E13)SVT1 8:00pm
Talang     
Episode 7 - Audition (S09E07)TV4 8:00pm
Svenska nyheter     
Episode 5 (S03E05)SVT1 10:00pm
Sat 23 Feb
Melodifestivalen     
Deltävling 4 - Lidköping (S2019E04)SVT1
Sun 24 Feb
Farmen     
Episode 36 (S12E36)TV4 7:30pm
Sommaren med släkten     
Bryggdans och Åsas gamla pojkvän (S03E06)Kanal 5 9:00pm
Helt Perfekt     
Avsnitt 6 (S02E06)Kanal 5 9:30pm
Mon 25 Feb
Farmen     
Episode 37 (S12E37)TV4 7:30pm
Södertäljepolisen     
Episode 4 (S02E04)Kanal 5 8:00pm
Frusna vägar     
Episode 5 (S03E05)TV3 8:00pm
Vetenskapens värld     
Unknown sides of the T-rex (S2019E08)SVT2 8:00pm
Bonusfamiljen     
Episode 2 (S03E02)SVT1 9:00pm
Bröllop begravning och dop     
Avsnitt 4 (S01E04)TV4 9:00pm
Stockholmspolisen     
Episode 3 (S02E03)TV4 9:00pm
Tue 26 Feb
LEIF & BILLY     
Episode 8 (S03E08)SVT Play
Farmen     
Episode 38 (S12E38)TV4 7:30pm
Lyxfallan     
Episode 6 (S26E06)TV3 8:00pm
Wed 27 Feb
Farmen     
Episode 39 (S12E39)TV4 7:30pm
Sveriges Mästerkock     
Episode 10 (S08E10)TV4 8:00pm
Uppdrag Granskning     
Episode 8 (S2019E08)SVT1 8:00pm
Thu 28 Feb
Farmen     
Episode 40 (S12E40)TV4 7:30pm
Wahlgrens värld     
Episode 7 (S05E07)Kanal 5 9:00pm
Fri 01 Mar
Hidden - Förstfödd     
Avsnitt 6 (S01E06)Viaplay 00:00am
Talang     
Episode 8 (S09E08)TV4 8:00pm
Bäst i test     
Episode 1 (S03E01)SVT1 8:00pm
Sat 02 Mar
Melodifestivalen     
Andra Chansen - Nyköping (S2019E05)SVT1
Sun 03 Mar
Farmen     
Episode 41 (S12E41)TV4 7:30pm
Sommaren med släkten     
Episode 7 (S03E07)Kanal 5 9:00pm
Helt Perfekt     
Avsnitt 7 (S02E07)Kanal 5 9:30pm
Mon 04 Mar
Farmen     
Episode 42 (S12E42)TV4 7:30pm
Vetenskapens värld     
The first british man (S2019E09)SVT2 8:00pm
Bonusfamiljen     
Episode 3 (S03E03)SVT1 9:00pm
Tue 05 Mar
Farmen     
Episode 43 (S12E43)TV4 7:30pm
Lyxfallan     
Episode 7 (S26E07)TV3 8:00pm
Wed 06 Mar
Farmen     
Episode 44 (S12E44)TV4 7:30pm
Sveriges Mästerkock     
Episode 11 (S08E11)TV4 8:00pm
Uppdrag Granskning     
Episode 9 (S2019E09)SVT1 8:00pm
Thu 07 Mar
Farmen     
Episode 45 (S12E45)TV4 7:30pm
Wahlgrens värld     
Episode 8 (S05E08)Kanal 5 9:00pm
Fri 08 Mar
Hidden - Förstfödd     
Avsnitt 7 (S01E07)Viaplay 00:00am
Talang     
Episode 9 (S09E09)TV4 8:00pm
Bäst i test     
Episode 2 (S03E02)SVT1 8:00pm
Sat 09 Mar
Melodifestivalen     
Finalen - Stockholm (S2019E06)SVT1
Sun 10 Mar
Farmen     
Episode 46 (S12E46)TV4 7:30pm
Helt Perfekt     
Avsnitt 8 (S02E08)Kanal 5 9:30pm
Mon 11 Mar
Farmen     
Episode 47 (S12E47)TV4 7:30pm
Vetenskapens värld     
The time of the forest fires (S2019E10)SVT2 8:00pm
Bonusfamiljen     
Episode 4 (S03E04)SVT1 9:00pm
Tue 12 Mar
Farmen     
Episode 48 (S12E48)TV4 7:30pm
Lyxfallan     
Episode 8 (S26E08)TV3 8:00pm
Wed 13 Mar
Farmen     
Episode 49 (S12E49)TV4 7:30pm
Sveriges Mästerkock     
Episode 12 (S08E12)TV4 8:00pm
Thu 14 Mar
Farmen     
Episode 50 (S12E50)TV4 7:30pm
Wahlgrens värld     
Episode 9 (S05E09)Kanal 5 9:00pm
Fri 15 Mar
Hidden - Förstfödd     
Avsnitt 8 (S01E08)Viaplay 00:00am
Talang     
Episode 10 (S09E10)TV4 8:00pm
Sun 17 Mar
Farmen     
Episode 51 - Final (S12E51)TV4 7:30pm
Mon 18 Mar
Vetenskapens värld     
Episode 11 (S2019E11)SVT2 8:00pm
Bonusfamiljen     
Episode 5 (S03E05)SVT1 9:00pm
Tue 19 Mar
Lyxfallan     
Episode 9 (S26E09)TV3 8:00pm
Wed 20 Mar
Sveriges Mästerkock     
Episode 13 (S08E13)TV4 8:00pm
Thu 21 Mar
Wahlgrens värld     
Episode 10 (S05E10)Kanal 5 9:00pm
Mon 25 Mar
Bonusfamiljen     
Episode 6 (S03E06)SVT1 9:00pm
Tue 26 Mar
Lyxfallan     
Episode 10 (S26E10)TV3 8:00pm
Wed 27 Mar
Sveriges Mästerkock     
Episode 14 (S08E14)TV4 8:00pm
Thu 28 Mar
Wahlgrens värld     
Episode 11 (S05E11)Kanal 5 9:00pm
Mon 01 Apr
Bonusfamiljen     
Episode 7 (S03E07)SVT1 9:00pm
Wed 03 Apr
Sveriges Mästerkock     
Episode 15 - Final (S08E15)TV4 8:00pm
Thu 04 Apr
Wahlgrens värld     
Episode 12 (S05E12)Kanal 5 9:00pm
Mon 08 Apr
Bonusfamiljen     
Episode 8 (S03E08)SVT1 9:00pm
Mon 15 Apr
Bonusfamiljen     
Episode 9 (S03E09)SVT1 9:00pm
Mon 22 Apr
Bonusfamiljen     
Episode 10 (S03E10)SVT1 9:00pm